Tarnetingimused

  TARNETINGIMUSED JA TÄHTAJAD

  (kinnitatud LABOCHEMA EESTI peadirektori käskkirjaga 04.01.2021)

  1. Need Tarnetingimused ja Tähtajad kehtivad kõikidele LABOCHEMA EESTI veebikaupluses täidetavatele tellimustele.

  1.1. Eesti Vabariigi territooriumil tarnitakse Kaubad tasuta, LABOCHEMA EESTI jätab endale õiguse võtta tasu Kaupade tarnimise eest sõltuvalt tellimuse suurusest ja tarneaadressist.

  1.2. Laos olevad Kaubad tarnitakse seitsme tööpäeva jooksul. Laos mitteolevate kaupade tarnetähtajad näidatakse LABOCHEMA EESTI pakkumistes või tellimuste kinnitustes ja on informatiivse olemusega.

  1.3. Lähtudes sellest, et LABOCHEMA EESTI esindab paljude tootjate väga laia Kaupade sortimenti, ei vastuta LABOCHEMA EESTI Kaupade tarnimise eest, millede tootmine või tarnimine peatati Kliendile esitatud pakkumise kehtivusajal.

   1.4. Klient on teadlik ja nõustub päringut esitades ning tellimust kinnitades, et kui Kaupade tarnimine hilineb või nende tarnimine muutub väga keeruliseks või võimatuks vääramatu jõu mõjul või muudel, LABOCHEMA EESTI`st mittesõltuvatel asjaoludel, lükatakse tarnetähtaega edasi või LABOCHEMA EESTI tühistab tellimuse.

  2. LABOCHEMA EESTIga kirjalikud Kaupade tarnimise lepingud sõlminud ettevõtetele kohaldatakse nendes lepingutes kirjeldatud Kaupade tarnetingimusi ja tähtaegu.